کارگاه آموزشی "پروفایل سازمانی درلینکدین با تاکید بر راه اندازی و مدیریت صفحات مجلات علمی" برگزار می شود.

 

انجمن کتابداری منطقه جنوب کشور با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس کارگاه اموزشی"پروفایل سازمانی در linkedin با تاکید بر راه اندازی و مدیریت صفحات مجلات علمی" را برگزار می کند.

کارگاه آموزشی "پروفایل سازمانی در linkedin با تاکید بر راه اندازی و مدیریت صفحات مجلات علمی" توسط انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران – شاخه منطقه جنوب کشور با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، با تدریس دکتر پگاه تاجر (عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت) در تاریخ پنج شنبه 19 اسفندماه 1400 ساعت 10 الی 12 برگزار خواهد شد.

آشنایی با linkedin، پروفایل سازمانی و linkedin: ضرورت راه اندازی و چگونگی ساخت و ویرایش، Linkedin و مجلات علمی: راهنمای عملی برای سردبیران و ارائه مثال و بررسی نمونه ها از جمله مواردی است که در این کارگاه آموزشی تدریس خواهد شد.

شرکت در این کارگاه آموزشی رایگان می باشد و علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند تا ساعت 24 تاریخ سه شنبه 17 اسفندماه به نشانی ilisasrb.ir منوی اصلی قسمت ثبت نام در کارگاه ها مراجعه نمایند.

شایان ذکر است که لینک ورود به کارگاه آموزشی، یک روز قبل از برگزاری کارگاه برای ثبت نام کنندگان ارسال خواهد شد.

شرکت کنندگان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 09171191730 / شاه نظر – مسئول روابط عمومی انجمن کتابداری منطقه جنوب کشور تماس حاصل نمایند.

تمامی حقوق مطالب محفوظ است